do kasy suma: 0,00 zł
Zdobądź zestaw robaczków! Typujemy wynik meczu (zasady)
Zdobądź zestaw robaczków! Typujemy wynik meczu (zasady)

Zdobądź zestaw robaczków! Typujemy wynik meczu (zasady)

 

Intuicja Cię nie zawodzi? Wykorzystaj ją, by zgarnąć ZESTAW robaczków!

Z okazji trwających obecnie Mistrzostw Europy 2020 organizujemy szybkie rozgrywkowe typowanie wyników. Zabawa odbywa się na naszej stronie firmowej na Facebooku (https://www.facebook.com/robakizpaki), a poniżej przedstawiamy szczegółowe zasady.

  1. W zabawie bierze udział każdy użytkownik Facebooka, który zostawi komentarz pod postem z dnia 14.06.2021. W komentarzu powinien być zawarty dokładny wynik, aby nie pozostawiało to wątpliwości, jakiej drużyny dotyczy liczba goli (np. Polska 1 - 2 Słowacja).

  2. Stawiamy na uczciwość, więc zabroniona jest edycja komentarzy. Każdy edytowany komentarz zostanie poddany dyskwalifikacji.

  3. Jedna osoba typuje jeden wynik.
  4. Główną nagrodą w zabawie jest wybrany zestaw ze sklepu internetowego www.robakizpaki.pl (do wyboru Chrupiące Robaczki lub Chrupiące Świerszcze).

  5. Główną nagrodę zdobywa pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wynik meczu Polska - Słowacja.

  6. Zwycięzcę prosimy o kontakt z organizatorem zabawy poprzez stronę firmową na Facebooku (https://www.facebook.com/robakizpaki). W wiadomości należy podać adres do wysyłki oraz wybrany zestaw.

  7. Dokładny zwycięzca zostanie ogłoszony następnego dnia (15.06.2021) na stronie firmowej na Facebooku.

  8. Organizatorem zabawy jest marka Robaki z Paki, a portal Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego jej uczestnika. Promocja nie jest w żaden sposób przez ten serwis sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis, ani też z nim związana.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl